İnternet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti,  Türkiye’nin tüm illerine sunulmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine “Telefon İhbarlı” olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Adrese teslim yapılamayan köy ve beldeler dışında, kargo firmaları adalara sadece belirli bir hacmin altındaki paketlerin adrese teslimini sağlamaktadır.

Önemli Bilgilendirme
Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu sayede kargonuz ile ilgili probleminiz kısa sürede çözümlenecektir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar veya faturasız teslimat bildirimleri tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. 54 No’lu KDV Genel Tebliği uyarınca Fiş/Fatura aslı ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.